Kontakt

Kateřina Pánková

Šárka Stará

Chovatelská stanice

Shetlandská Hvězda
Návštěvní kniha

Je potřeba vyplnit všechna políčka. Děkujeme za Vaše vzkazy.
stará kniha návštěv

Vaše jméno:

Váš email:


Vaše zpráva:

AntiSpam - kolik nožiček má zdravý pejsek? :)


Tereza Hradecká (terinahr [z] seznam.cz) nám 28.03.2013 v 16:16 napsal:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je pravděpodobnost u sheltií, že budou mít DKK, DKL i když rodiče jsou v pořádku. A je lepší koupit sheltii s PP nebo bez PP?

Eva Andělová (kopciovka [z] seznam.cz) nám 07.09.2011 v 13:50 napsal:
Dobrý den, pořídili jsme si psa starší 6 tiletou fenku ,pulrok byl dobrý ale na vánoce mela epileptický záchvat a od té doby jich měla hodně a přes léto i několik do měsíce,dávame ji pul tablety epilanu tak se to trochu srovnalo, je nekdy tak dezorientovaná .pomohlo by neco jiného nějaká dieta nebo něco ? a čím se ji mohl nastartovat první zachvat to asi když poušteli rachejtle.máte radu aby nemela tak často záchvaty ,děkuji za odpověd ,je to pes Cane Corso

Monika Mayerová (megy.may [z] seznam.cz) nám 21.08.2011 v 22:16 napsal:
Dobrý den, potřebovala bych poradit.Pořídili jsme si pejska, už mu budou dva roky,stále má nějaké zdravotní problémy.Nesestouplé varle, které jsme mu nechali vyndat.Pooperační neustálé nehojící se záněty,které už snad máme vyléčené. Co mně ale děsí jsou ztráty chlupů na dolních i horních víčkách, na čumáku, a někdy i v okolí pysků.Veterinář mi řekl,že se s tím setkal u kokršpanělů a že jde o lupus, protože je náš pes ještě mladý nechce mu nasazovat kortikoidy.Nemáte někdo někdo nějaké zkušenosti co se s tím dá dělat? Uvažuji o změně veterináře,protože mám pocit,že ten náš mu asi nepomůže.

Katerina Pankova (katerina.pankova [z] gmail.com) nám 03.05.2011 v 15:24 napsal:
Na všechny dotazy byla odeslána reakce.

Jana (janinka205 [z] seznam.cz) nám 20.04.2011 v 07:39 napsal:
Dobrý den, dneska jsem se zájmem navštívila vaše stránky. Mám dvě šeltie a u jedné se vyskytlo onemocnění luxace pately. I když by to jistě pomohlo, kvůli chovatelce uveřejňovat naše údaje nebudu - rodiče i zbytek vrhu jsou v pořádku. Nejspíše se jedná o genetické zatížení z předcházejících linií. Napadla mě taková myšlenka, že by nebylo špatné do některé rubriky uvést, na které všechny choroby jsou šeltičky náchylné.

Barbora & Sheimi (sheltie [z] zoznam.sk) nám 02.03.2010 v 17:55 napsal:
Ahoj, tento napad sa mi velmi pozdava. Myslis, ze by sme nieco take mohli navrhnut aj slovenskemu klubu? :)
Jeden postreh: co keby si do FAQ pripisala, co to DOV znamena? Ja som nad tym maturovala dost dlho, ale mozno je chyba len vo mne...

Inak kamaratka ma dva kokry, a napriek tomu, ze su oba papierove, jeden ma mocove kamene a druhy epilepsiu, tak ako tvoja sučina. Je smutne, ze aj ked sa chov \"papierakov\" oznacuje ako riadeny, na psoch s dedicnymi chorobami sa nadalej chova... takze sa to podla mna nejak mina ucinkom.

monika opatova (monikaopatova [z] seznam.cz) nám 09.08.2009 v 08:15 napsal:
Dobrý den,rodiče mají pejska pudla a ten má epilepsii.Byl mu předepsán lék phenaemaletten,užívá ho tak 3 týdny.Chtěla bych se zeptat jestli je možné po tomto léku,aby hodně čůral?Nikdy to nedělal,ale ted každý ráno udělá tímto způsobem dost nepořádek.Jinak při zjištění epilepsie neměl žádné krevní odběry.Děkuji předem za odpověd.

Jindra (nefritt [z] seznam.cz) nám 03.06.2009 v 10:39 napsal:
Gratuluji k tomuto nápadu a přeji jen samé zodpovědné chovatele, kteří to se šeltičkami myslí pravdu vážně a nebudou se bát uvést pravdivé zdravotní výsledky svůch pejsků.

divoký sen (hollynka.blanka [z] seznam.cz) nám 22.06.2008 v 20:56 napsal:
ahujky stranecky jsou moc hezke a urite lepsi nez ty minule.Mej se krasne pa

divoký sen (hollynka.blanka [z] seznam.cz) nám 22.06.2008 v 20:56 napsal:
ahujky stranecky jsou moc hezke a urite lepsi nez ty minule.Mej se krasne pa